Drukuj Poleć znajomemu Tagi 9
pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę
XIII Wojewódzkie Spotkania Kabaretowe Kąkolewisko

06 Paź. 2012

XIII Wojewódzkie Spotkania Kabaretowe "Kąkolewisko"

Kąkolewnica


Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy zapraszają na XIII Wojewódzkie Spotkania Kabaretowe "Kąkolewisko" pod honorowym patronatem Krzysztofa Hetmana Marszałka Województwa Lubelskiego.
XIII Wojewódzkie Spotkania Kabaretowe "Kąkolewisko" XIII Wojewódzkie Spotkania Kabaretowe "Kąkolewisko" XIII Wojewódzkie Spotkania Kabaretowe "Kąkolewisko" 

W sobotę 6 października 2012 o godz. 14.00 wystapią kabarety młodzieżowe: "Młode Lisy" z Łobaczewa Małego oraz "Giez" z Goraja.

W niedzielę 7 października 2012 o godz. 14.00 swoje skecze zaprezentują kabarety dorosłe: "To i owo na ludowo" z Gródka, "Zaścianek" z Trzebieszowa, "Babeczki z Gołębia" z Gołębia, "Suchynianki" z Suchynii, "Tradycja" z Ulana - Majoratu, "Jarzębinki" z Trzcińca, "Brzostowiacy" z Brzostówki, "Mucho Gusto" z Niemiec, "Fifa - Rafa" z Bełżyc, "Szuje" z Ostrołęki, "Szara Eminencja" z Werbkowic, oraz kabaret "Owo" z Kąkolewnicy.

Imprezą towarzyszącą "Kąkolewisku" będzie konkurs skeczy w wykonaniu uczniów szkół Gminy Kąkolewnica. Udział w konkursie wezmą: Szkoły Podstawowe z Żakowoli, Turowa i Grabowca, Zespoły Oświatowe z Brzozowicy Dużej, Polskowoli i Kąkolewnicy oraz Publiczne Gimnazjum z Olszewnicy.

Zapraszamy!

Czas i miejsce: 6 październik 2012 godz. 14.00,  7 październik 2012 godz. 14.00, sala GOK

[ data dodania : 04 Kwi. 2012 / wizyt : 5833 ]

‹ zobacz wszystkie

Dodaj opinię Dodaj opinię
Deklaracja dostępności   |   Aktualności   |   Kontakt-KULTURA   |   Publikacje   |   Sery z Radzynia Podlaskiego   |   Do pobrania   |   Nota prawna   |   Regulamin
facebook