Audio przewodnik Movi Guide oraz Spacerem po Radzyniu Podlaskim na smartphona

05 Maj. 2021

Audio przewodnik Movi Guide oraz Spacerem po Radzyniu Podlaskim na smartphon'a


Zwiedzanie Radzynia Podlaskiego może być teraz jeszcze łatwiejsze, bowiem posiadamy mobilne aplikację „Movi Guide”, która umożliwia poznanie wielu instytucji z poziomu jednej aplikacji oraz "Spacerem po Radzyniu Podlaskim"
Audio przewodnik działa na telefonach z oprogramowaniem systemowym w wersji iOS 11  lub Android 6.0. Jest opracowany w trzech wersjach językowych (polska, rosyjska i angielska).
W opisie aplikacji czytamy, że audioprzewodnik zabiera nas na spacer po uroczym miasteczku - Radzyniu Podlaskim. Radzyń Podlaski leży na północy województwa lubelskiego. Jest niewielkim miastem powiatowym o kilkusetletniej historii. Dwiema ozdobami architektonicznymi miasta są rokokowy pałac z XVIII wieku i renesansowo-barokowy kościół Trójcy Świętej z wieku XVII.
Wspólne zwiedzanie rozpoczynamy na dziedzińcu pałacu, który zachwyca nie tylko efektowną bryłą, ale i kunsztownymi detalami rzeźbiarskimi. (…) Spacer kończy się przed wspomnianym kościołem pod wezwaniem Trójcy Świętej. Na koniec audio przewodnik zaprasza do samodzielnego poszukania atrakcji w okolicach Radzynia Podlaskiego. Są wśród nich pałace, dwory, drewniane kościółki, kapliczki i przydrożne krzyże...
 

Jak pobrać aplikację.

Za pośrednictwem wyszukiwarki Google lub bezpośrednio przez Google Play/AppStore wyszukaj aplikację „Movi Guide”. Następnie wybierz z listy dostępnych instytucji zainstaluj aplikację "Radzyń Podlaski- Spacer po mieście". Aplikacja do poprawnego działania wymaga udostępnienia lokalizacji, więc kliknij w ustawieniach telefonu- udostępnij lokalizację. Od tej chwili wszystko jest gotowe do działania. Aplikacja wskazuje gdzie znajdujesz się aktualnie i jakie atrakcje są w pobliżu. Klikając na aktywną ikonkę danej atrakcji na mapie włączamy komentarz lektora.

Życzymy miłego zwiedzania Krainy Serdeczności.


 

[ data dodania : 05 Maj. 2021 / wizyt : 4224 ]

‹ zobacz wszystkie

Dodaj opinię Dodaj opinię
Deklaracja dostępności   |   Aktualności   |   Kontakt-KULTURA   |   Publikacje   |   Sery z Radzynia Podlaskiego   |   Do pobrania   |   Nota prawna   |   Regulamin
facebook