Rajd rowerowy z grą terenową

16 Lip. 2020

Rajd rowerowy z grą terenową


Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski zaprasza mieszkańców obszarów wiejskich z województwa lubelskiego na RAJD ROWEROWY z grą terenową pod nazwą "Lubelskie rowerowe z KSOW-em"

Trasa rajdu przebiega szlakiem rowerowym Doliną Tyśmienicy i wynosi 35 kilometrów. Starst w Radzyniu Podlaskim. Gra terenowa zostanie przeprowadzona w czterech miejscach na szlaku i zweryfikuje wiedzę uczestników na temat Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, działań Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w zakresie wsparcia rozwoju obszarów wiejskich, Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich oraz walorów przyrodniczo-turystycznych  Lubelszczyzny. O zwycięstwie zadecyduje suma punktów zdobytych w grze oraz czas przejazdu.

Każdy z uczestników rajdu otrzyma pakiet startowy zawierający koszulkę sportową, kamizelkę odblaskową, mapę z wytyczoną trasą przejazdu oraz wodę mineralną. Na zwycięzców rajdu w dwóch kategoriach: Kobiety i Mężczyźni czekają atrakcyjne nagrody: rowery, GPS-y rowerowe oraz profesjonalne sakwy rowerowe.

W rajdzie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat,  jest mieszkańcem obszarów wiejskich lub miejsko-wiejskich do 20 tys. mieszkańców z terenu województwa lubelskiego oraz zarejestruje się jako uczestnik wysyłając formularz zgłoszeniowy pod adres: ksow@lubelskie.pl.

Regulamin rajdu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

Ze względu na obowiązujące wytyczne sanitarne, liczba uczestników jest ograniczona do 150 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Start rajdu 25 lipca 2020 r. -> 10:00, rejestracja uczestników -> 9:00, miejsce: dziedziniec pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim.

Regulamin Rajdu Rowerowego
Karta zgłoszenia
Lubelskie Rowerowe z KSOWem

[ data dodania : 16 Lip. 2020 / wizyt : 2365 ]

‹ zobacz wszystkie

Dodaj opinię Dodaj opinię
Deklaracja dostępności   |   Aktualności   |   Kontakt-KULTURA   |   Publikacje   |   Sery z Radzynia Podlaskiego   |   Do pobrania   |   Nota prawna   |   Regulamin
facebook