09 Mar. 2018

Rozpoczyna się weekend w Radzyńskiej Krainie


Przed nami weekend bogaty w ofertę kulturalno-rozrywkową 

Piątek

Już dziś wystawa malarstwa Olgi Daniluk w Galerii Oranżeria o godzinie 18:00. Po wernisażu, o 19:00, Radzyński Klub Fotograficzny i Radzyński Ośrodek Kultury zapraszają do sali nr 13 w oranżerii na wystawę fotografii pod tytułem Kobieta. W tym samym czasie (19:00) w sali kameralnej ROK spotkanie Z myślą o kobietach dotyczące stylizacji wiosennych, modnych fryzur, ciekawych książek, kosmetyków oraz catering dietetyczny dla uczestników – degustacja potraw.

Sobota

W godzinach 14:00-20:00 razem z Radzyńskim Klubem Fantastyki Kłobuch będzie można pograć w gry planszowe, fabularne i karciane oraz porozmawiać o fantastyce w panelach dyskusyjnych w dawnej Izbie Regionalnej w pałacu Potockich podczas Spotkania z fantastyką.

Dla miłośników koncertów organizowanych przez Kawiarnię i Herbaciarnię Kofi&Ti dwugodzinna uczta muzyczna z Runforrest od 20:00.

Niedziela

W niedzielne popołudnie będzie można zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby podczas Kiermaszu wiosennego, który rozpocznie się o 14:00 w pałacu Potockich. Podczas wydarzenia odbędą się również warsztaty rękodzielnicze dla najmłodszych.

O 16:00 wszystkie drogi prowadzą do Ulana-Majoratu na Babski wieczór z Piotrem Szwedesem, pokazem mody i koncertem gwiazd z naszego podwórka.

Kto nie wybierze się do Ulana może skorzystać z oferty Kofi&Ti i RKF Kłobuch - wziąć udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski Wsiąść do pociągu – Zjednoczone Królestwo i wygrać atrakcyjne nagrody i uczestnictwo w finale.

Niedziela zakończy się lekcją historii w Radzyńskim Ośrodku Kultury. W Sali kameralnej ROK odbędzie się wernisaż portretów pod tytułem Nowy Poczet Władców Polskich Matejko kontra Świerzy oraz prelekcja Jacka Woźniaka na temat Pocztu Królów Polski.

Poniedziałek

Kulturalny weekend w powiecie radzyńskim przedłuży się do poniedziałku 12 marca 2018 r. dzięki uczniom Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim, którzy przedstawią program kabaretowy Być kobietą w sali widowiskowej Oranżerii o godzinie 18:00

Zachęcamy do licznego uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach organizowanych w powiecie.

[ data dodania : 09 Mar. 2018 / wizyt : 2538 ]

‹ zobacz wszystkie

Dodaj opinię Dodaj opinię
Deklaracja dostępności   |   Aktualności   |   Kontakt-KULTURA   |   Publikacje   |   Sery z Radzynia Podlaskiego   |   Do pobrania   |   Nota prawna   |   Regulamin
facebook