Drukuj Poleć znajomemu Tagi 10
pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Radzyńska Kraina Serdeczności

Radzyńska Kraina Serdeczności to turystyczna marka Powiatu Radzyńskiego i Miasta Radzyń Podlaski. Została ona wypracowana w ramach projektu "Program rozwoju i promocji turystyki Powiatu Radzyńskiego i Miasta Radzyń Podlaski - opracowanie i promocja markowych produktów turystycznych i kulturowych obszaru".

Radzyńska Kraina Serdeczności

 jest wypełniona treścią za sprawą czterech produktów:

Szlachecka gościnność Folklor ze smakiem Naturalnie aktywni  Co nam w duszy gra..


Jest to oferta skierowana do osób szukających miejsc nieodkrytych i niezadeptanych, złaknionych nowych wrażeń i bezpośredniego kontaktu z naturą. Dzięki środkom pozyskanym z projektu zostały opracowane przewodniki audio:
Pierwszy – w dwóch wersjach językowych, zabierze turystę na wycieczkę po mieście. Polecamy go zarówno osobom indywidualnym, jak i grupom zorganizowanym.
Drugi audio - guide pozwoli lepiej poznać walory powiatu radzyńskiego, w tym Dolinę Tyśmienicy (Obszar Natura 2000 – raj dla ornitologów) oraz architekturę i tradycyjne budownictwo drewniane.
Oba nagrania można pobrać ze strony internetowej www.krainaserdecznosci.pl – także na miejscu, w Radzyniu, korzystając z info-kiosku w Punkcie Informacji Turystyczno-Kulturowej, w którym oprócz fachowej pomocy, zwiedzający otrzyma foldery promocyjne oraz podróżny przewodnik-notatnik nazwany przez nas Diariuszem – na pamiątkę pewnej wyprawy, jaka w XVII wieku wyruszyła z miejscowości Przegaliny Duże w stronę Kalwarii Zebrzydowskiej. Zainteresowanym przeszłością zespołu pałacowo-parkowego w Radzyniu Podlaskim proponujemy zaś bogato ilustrowaną publikację popularno-naukową o charakterze albumowym.

Już dzisiaj czujcie się Państwo zaproszeni! 

Dodaj opinię Dodaj opinię
Deklaracja dostępności   |   Aktualności   |   Kontakt-KULTURA   |   Publikacje   |   Sery z Radzynia Podlaskiego   |   Do pobrania   |   Nota prawna   |   Regulamin
facebook