Akcje rowerowe przeplatane książką, muzyką i grillowaniem.

09 Maj. 2013

Akcje rowerowe przeplatane książką, muzyką i grillowaniem.


 Dobra zabawa ciałem, duchem i umysłem już w najbliższy weekend w Radzyńskiej Krainie Serdeczności.

W piątek 10 maja Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radzyniu Podlaskim i Pracownia Orange zapraszają dzieci i młodzież w wieku 8-15 lat na Noc Bibliotek. W programie od 20:00 do 6:00 między innymi grill i obserwacja gwiazd oraz maraton filmowy.

W sobotę 11 maja 2013 r. o godzinie 10:00 z Placu Wolności grupa Rowerowy Radzyń wyjedzie do Białej Podlaskiej, gdzie o 15:00 w Bibliotece Pedagogicznej przy ulicy Kolejowej 8 odbędzie się spotkanie autorskie z Mariuszem Boberem pod hasłem "Książka, rowery i pasje" a następnie zwiedzanie miasta i nocleg. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych rowerzystów do przyłączenia się do wyprawy.

O godzinie 18:00 w sobotę na scenie Oranżerii odbędzie się koncert pod tytułem "Młodość nigdy nie umiera" w wykonaniu duetu: Grzegorz Uniwersał - tenorem a Wioletta Fluda - fortepian. W programie utwory z okresu międzywojennego. Na koncert zaprasza Radzyński Ośrodek Kultury.

W niedzielę 12 maja 2013 r. o godzinie 10:00 z parkingu przy pływalni "Aqua Miś" wyruszy Rodzinny Piknik Rowerowy. Trasa rajdu powiedzie w kierunku Planty, gdzie na uczestników będą czekały konkursy z nagrodami, ognisko i niespodzianka organizatorów. Na wspólną niedzielę na rowerach zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

O godzinie 13:00 w niedzielę radzyński Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego zaprasza wszystkie chętne rodziny na IV Turystyczne Podchody Rodzinne. Start z boiska przy Filii Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim – ulica Chmielowskiego.

Korzystajmy z pięknej majowej pogody i zadbajmy o zdrowie uprawiając aktywność ruchową. Dołączmy do imprez rowerowych, wybierzmy się na spacer czy marsz z kijkami, załóżmy rolki albo zwyczajnie pobiegajmy. Zadbajmy o dobrą kondycję na lato pełne wrażeń w Radzyńskiej Krainie Serdeczności.

Udanego weekendu!

[ data dodania : 09 Maj. 2013 / wizyt : 2988 ]

‹ zobacz wszystkie

Dodaj opinię Dodaj opinię
Deklaracja dostępności   |   Aktualności   |   Kontakt-KULTURA   |   Publikacje   |   Sery z Radzynia Podlaskiego   |   Do pobrania   |   Nota prawna   |   Regulamin
facebook