Fotograficzne warsztaty z Maksem Skrzeczkowskim

25 Cze. 2014

Fotograficzne warsztaty z Maksem Skrzeczkowskim


22 czerwca w Radzyńskiej Krainie Serdeczności odbyły się Świętojańskie Warsztaty Fotograficzne. Poprowadził jej Maks Skrzeczkowski - znany fotoreporter magazynu „Lajf”, animator kultury, wykładowca fotografii, człowiek dla którego fotografia jest prawdziwą pasją.

W pierwszej części warsztatów uczestnicy poznawali zasady fotografowania architektury. Po wykładzie ruszyli w plener, by odbyć „fotograficzną podróż w czasie”. Po przerwie obiadowej Maks Skrzeczkowski mówił o sztuce fotoreportażu. Po wykładzie „Fotoreportaż, czyli co myślę o otaczającym Świecie” odbyła się sesja plenerowa – zadaniem było wykonanie zdjęć najbardziej oddających charakter trwającej właśnie Radzyńskiej Nocy Świętojańskiej.

Warsztaty, których organizatorem było Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestniczyli w nich miłośnicy fotografii z Warszawy, Siedlec i Radzynia Podlaskiego. Wśród nich nie mogło zabraknąć młodych zapaleńców ze szkolnego Klubu Miłośników Fotografii „ZOOMIK” prowadzonego przez Janusza Wlizło. 

warsztaty-fot-z-maksem_01
warsztaty-fot-z-maksem_03
warsztaty-fot-z-maksem_04
warsztaty-fot-z-maksem_05
[ data dodania : 25 Cze. 2014 / wizyt : 2876 ]

‹ zobacz wszystkie

Wasze opinie

Grzesiek

Świetnie przeprowadzone warsztaty! Zajęcia z Panem Skrzeczkowskim dały mi mnóstwo inspiracji i wiele nauczyły. Gorąco polecam udział w podobnych inicjatywach organizowanych przez starostwo. Mam nadzieję, że organizator zaplanuje w przyszłości kolejne warsztaty i plenery fotograficzne. Warto!
data dodania : 27 Cze. 2014
 
Dodaj opinię Dodaj opinię
Deklaracja dostępności   |   Aktualności   |   Kontakt-KULTURA   |   Publikacje   |   Sery z Radzynia Podlaskiego   |   Do pobrania   |   Nota prawna   |   Regulamin
facebook